5 pomysłów na śniadanie do szkoły. BACK TO SCHOOL z Jurajską!

2 październik 2017
Urozmaicone, zdrowe posiłki i odpowiednia ilość spożywanych płynów to podstawy zbilansowanej diety dziecka, która dostarcza energii oraz wartościowych składników odżywczych. Zabawna i wygodna forma ich podania to pomysł , który nie tylko zaskoczy naszą pociechę, ale przede wszystkim sprawi, że sięgnie ona chętnie po przygotowany w domu lunch.
1. Klasyczne „nudne” pieczywo zamień na „nowe” – bajgiel, chlebek pita lub wrap będą równie doskonałym źródłem energii jak tradycyjna kajzerka.
2. Wykorzystaj modne kubeczki na jogurt, które dodatkowo w pokrywce mają miejsce na płatki. Tak podany jogurt naturalny np. z granolą będzie idealnym sposobem na „przemycenie” porcji nabiału.
3. Owoce i warzywa w tradycyjnej postaci zastąp ich zabawną mini wersją – mini banan lub mini marchewki z pewnością spodobają się dziecku, a dodatkowo bez problemu zmieszczą się w pudełku śniadaniowym.
4. Butelka wody z „dzióbkiem” to wygodne rozwiązanie zarówno dla malucha , jak i dla nastolatka. Jurajska Junior lub Jurajska Sport w poręcznej butelce to wygodny gadżet, który umożliwia „złapanie” szybkiego łyka między zajęciami.
5. Zamiast słodyczy spakuj dziecku zdrowe przekąski, takie jak mieszanka orzechów czy suszonych owoców, którymi dodatkowo można podzielić się z kolegami.

DLA MŁODZIEŻY
Jurajska SPORT w poręcznej, lekkiej butelce i ze specjalnym korkiem-dzióbkiem. Bez problemu zmieści się do każdego plecaka czy torby treningowej. Średniozmineralizowana woda pozytywnie wpływa na utrzymanie równowagi wodno-elektrolitowej w organizmie. Wydobywana w najczystszych rejonach Polski – na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jest nie tylko krystalicznie czysta i bogata w minerały, ale także wyjątkowo smaczna.

DLA MALUCHA
Jurajska JUNIOR to średniozmineralizowana naturalna woda mineralna, która dostarcza niezbędnych minerałów i jest całkowicie bezpieczna, dzięki czemu posiada atest Instytutu Matki i Dziecka. Nakrętka niekapek chroni dziecko przed oblaniem się i ułatwia użytkowanie. 

Przeczytaj również:

Partnerzy