Ochrona przed mrozem: o 2 stopnie więcej dzięki ekranom Arrigoni

15 kwiecień 2024
W związku z problemami wynikającymi ze zmiany klimatu, szkody spowodowane późnymi przymrozkami stanowią coraz większe zagrożenie, a zdarzenia tego rodzaju mogą od samego początku zagrozić uprawom i wynikom całego roku rolniczego. Arrigoni oferuje zróżnicowaną gamę innowacyjnych produktów łagodzących niskie temperatury, mogących zapobiegać lub ograniczać występowanie szkód spowodowanych przez mróz. »

Co wydarzyło się w branży spożywczej w ciągu ostatniego miesiąca?

14 kwiecień 2024
Innowacja ma kluczowe znaczenie w SIAL Paris – i nigdzie nie jest to bardziej widoczne niż w SIAL Start-up Village, która jest prowadzona we współpracy z Sesamers. Obecna w 24 krajach Sesamers to globalna sieć wydarzeń technologicznych zapoczątkowana przez specjalistów w 2015 roku. „Dzięki 10-letniemu doświadczeniu pomagamy innowacyjnym firmom zabłysnąć na scenie, budować lepsze wydarzenia i skalować strategię wpływu” – mówi sieć znana również jako Start-up Sesame. »

W kwietniu Ucima kontynuuje swoją działalność targową

12 kwiecień 2024
Ponad 50 włoskich firm wybiera się na Circle Pack Chile, Djazagro i Korea Pack. Po udanym udziale w targach Propak Vietnam na początku tego miesiąca, Ucima przygotowuje się do kontynuowania międzynarodowej działalności wystawienniczej poprzez obecność na trzech kolejnych targach branżowych, potwierdzając swoje zaangażowanie w promowanie włoskiego przemysłu opakowaniowego na poziomie globalnym. »

Światowy przemysł owocowo-warzywny spotka się na Macfrut 2024

10 kwiecień 2024
Centrum Expo Rimini, 8-10 maja 2024 r.: 1400 wystawców (+22%), w tym 40% zagranicznych i 1500 czołowych kupujących. Wystawy tematyczne, globalne skupienie się na winogronach stołowych, z Półwyspem Arabskim i włoskim regionem Apulia jako obszarami partnerskimi. Owoce i warzywa, sektor strategiczny dla Włoch: produkcja o wartości 16 miliardów euro, eksport o wartości 11,6 miliardów euro (produkty świeże i przetworzone). »

Targi WorldFood Poland - Program, Konferencje, Panele Dyskusyjne i Atrakcje

8 kwiecień 2024
Tegoroczna edycja targów WorldFood Poland zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie z bogatym programem konferencji, paneli dyskusyjnych i warsztatów. Uczestnicy będą mieli okazję do uczestnictwa w dyskusjach na tematy aktualne dla branży, takie jak zrównoważony rozwój, innowacje technologiczne, nowe trendy konsumenckie, a także przyszłość sektora żywności. »

WorldFood Poland 2024: Miejsce Spotkań Liderów Branży Żywnościowej

5 kwiecień 2024
Kluczowe wydarzenie dla sektora spożywczego w Europie Środkowo-Wschodniej, zapraszają na kolejną edycję, która odbędzie się w EXPO XXI w Warszawie. Jako miejsce spotkań dla biznesu i wymiany wiedzy, WorldFood Poland 2024 zgromadzi profesjonalistów zarówno z Polski, jak i z zagranicy, oferując bogaty program konferencji, debat, konsultacji branżowych oraz atrakcji kulinarnych, »

Dołącz do międzynarodowych targów spożywczych! #WorldFoodPoland

3 kwiecień 2024
Zostały już tylko 2 tygodnie do spotkania całej branży spożywczej. W tym roku świętujemy okrągły jubileusz. Wyjątkową 10. rocznicę trzeba uczcić, dlatego organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla uczestników oraz wystawców: Konferencje branżowe są nieodłącznym elementem targów WorldFood Poland już od pierwszej edycji. »

Targi Gardenia - 18. urodziny: dojrzałość do zmian

26 marzec 2024
„Pełnoletność” to czas ważnych zmian – w przypadku Gardenii będzie ich wiele. Przed nami XVIII edycja Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2024. Najważniejsza impreza sektora ogrodniczego w Polsce i jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Europie. Umożliwia zapoznanie się z najszerszą ofertą firm z branży ogrodniczej. Niewątpliwie warto zarezerwować tę datę w kalendarzu: 16-18 października będą należały do branży ogrodniczej. »

Ucima świętuje 40-lecie historii projektem Ucima40

25 marzec 2024
Ucima, Włoskie Stowarzyszenie Producentów Maszyn Pakujących, rozpoczyna projekt Ucima40 z okazji 40. rocznicy swojego istnienia. Założona w 1984 roku firma Ucima zawsze wspierała włoskie firmy z branży i odgrywa kluczową rolę w rozwoju i promocji włoskiego przemysłu opakowaniowego, który dziś jest światowym liderem w swojej branży. Rocznica ta jest nie tylko okazją do świętowania dotychczasowych osiągnięć, ale także okazją do spojrzenia w przyszłość z entuzjazmem i determinacją. »
Partnerzy