Rekordowe targi TransLogistica Poland – 6-8 listopada

2 listopad 2018
Do VI edycji Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki w Warszawie – TransLogistica Poland zostało już tylko kilka dni. Tegoroczna edycja wydarzenia, mająca miejsce w dniach 6-8 listopada 2018 w EXPO XXI Warszawa, cieszy się rekordową popularnością. Swoją ofertę zaprezentuje ponad 240 wystawców, m.in z Polski, UE, krajów bałtyckich, państw WNP, Chin czy Indii. Dynamiczny rozwój targów potwierdza, że TransLogistica Poland to najważniejsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla osób zawodowo związanych z logistyką, spedycją i transportem.
6-go listopada, program konferencyjny targów, w odpowiedzi na trendy rynkowe, dotykać będzie zagadnień związanych z polskim importem i eksportem towarów z wykorzystaniem intermodalnych łańcuchów logistycznych, transportu na Wschód i do Azji, a także kwestii bezpieczeństwa i przewozu materiałów niebezpiecznych. W tym samym dniu odbędzie się również debata poświęcona kontrolom przewoźników w Europie. 7 listopada obfitował będzie w praktyczne porady, i wskazówki skierowane do przewoźników, właścicieli i menedżerów firm transportowych. Omówione zostaną m.in.: zmiany w ustawie o transporcie drogowym, rozliczanie czasu pracy, kontrole GITD i PIP czy kwestie związane z zatrudnianiem obcokrajowców. 8 listopada, czyli trzeci dzień targów, poświęcony będzie technologiom w branży TSL oraz temu, jak optymalizacja wynikająca z wdrażania nowych technologii prowadzi do realnych oszczędności w przedsiębiorstwie.
TransLogistica Poland to doskonała okazja, by poznać nowości i nawiązać kontakty z potencjalnymi partnerami z Polski i świata. Warto pamiętać, że TransLogistica Poland to wydarzenie nie tylko dla transportowców. Na targi zapraszamy przede wszystkim przedstawicieli firm produkcyjnych, dystrybucyjnych oraz przedsiębiorstw handlowych, korzystających na co dzień z usług transportowych, spedycyjnych i logistycznych. Wydarzenie to jest więc idealnym miejscem do znalezienia przewoźnika dla swojego ładunku, jak również dostawcy kompleksowych usług logistycznych.

Nowością tegorocznej edycji są targi pracy TransLogistica Jobs dedykowane wyłącznie branży Transport – Spedycja – Logistyka. Ideą przedsięwzięcia jest zgromadzenie z jednej strony wiarygodnych pracodawców, oferujących nowe miejsca pracy i rozwój zawodowy, a z drugiej strony specjalistów i osób poszukujących pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego w tej branży. To również miejsce dla absolwentów i studentów uczelni wyższych, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy i myślą o związaniu swojej kariery z rynkiem usług TSL. Wydarzeniem towarzyszącym targom będzie rozstrzygnięcie 4 edycji Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL.
Organizatorzy TransLogistica Poland zapewniają że okazji do nawiązania relacji biznesowych będzie w tym roku wyjątkowo dużo i już dziś zachęcają wszystkich do udziału w VI edycji wydarzenia, które odbędzie się w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. I. Prądzyńskiego 12/14, w dniach 6-8 listopada 2018 r.

Zapisz się na targi: https://trans-poland.pl/rejestracja

Przeczytaj również:

Targi Food Syria, AgriTEK Syria i 4P Syria będą wspierać odbudowę sektora rolno-przemysłowego w Damaszku

25 maj 2026
Na kluczowym etapie odbudowy Syrii przywrócenie potencjału sektorów produkcyjnych — zwłaszcza rolnictwa, produkcji żywności i przemysłu — stało się pilnym priorytetem. Ponieważ miliony ludzi utrzymują się z rolnictwa, a zapotrzebowanie na bezpieczeństwo żywnościowe, przetwórstwo i moce produkcyjne rośnie, potrzeba inwestycji, technologii i partnerstw międzynarodowych staje się coraz bardziej paląca. »

Food Africa i interpack MEA 2026 napędzają rozwój handlu i przemysłu w Afryce oraz na Bliskim Wschodzie

25 maj 2026
Bazując na sukcesie poprzednich edycji, wspólna platforma przyciągnęła dotąd ponad 1 200 wystawców oraz 37 000 odwiedzających branżowych z ponad 160 krajów, umacniając swoją pozycję jako kluczowego miejsca spotkań dla globalnych uczestników rynku. Food Africa 2026 jest największym i najbardziej wpływowym międzynarodowym wydarzeniem targowym branży food & beverage w »

Africa Food Show Kenya 2026: Nairobi połączy sektor spożywczy, HoReCa i turystykę na jednej platformie

22 maj 2026
Africa Food Show Kenya oficjalnie potwierdza organizację wydarzenia równolegle z Hotel Expo, tworząc w Nairobi jedną z najważniejszych platform spotkań dla branży spożywczej, hotelarskiej i turystycznej w Afryce Wschodniej. Targi zgromadzą ponad 200 wystawców, zaprezentują ponad 300 produktów, przyciągną uczestników z 12 krajów, umożliwią realizację ponad 1 000 spotkań B2B »
Partnerzy