
Eksperci branży spożywczej i HoReCa – słowem cała branża spożywcza przez trzy dni w stolicy
28 luty 2019
Co roku odnotowujemy coraz większe zainteresowanie odwiedzających i wystawców, tworząc największe w Polsce targi branży spożywczej. Uczestnicy mają szansę skorzystać z bogatego programu konferencyjnego, odpowiadającego na aktualne trendy rynkowe i poruszającego najważniejsze tematy dotyczące jakości, bezpieczeństwa w łańcuchu dostaw, żywności ekologicznej, nutraceutyków, zmian w świadomości i potrzeb konsumenta czy optymalizacji kosztów w przemyśle. Targi WorldFood Poland umożliwiają bezpośredni dostęp do nowości produktowych oraz najnowszych rozwiązań w zakresie transportu, logistyki i przechowywania żywności. Na szczególną uwagę zasługują również produkty wyróżnione i nagrodzone w prestiżowym konkursie o Złoty Medal Targów WorldFood. Wszystko to powoduje dynamiczny rozwój wydarzenia i wpisuje WorldFood Poland na mapę najważniejszych targów branży spożywczej w Środkowej Europie - zachęca Agnieszka Szpaderska manager Targów.
Już po raz trzeci ponad 50 włoskich firm, od producentów regionalnych po nagradzane marki, wprowadzi na polski rynek ponad 200 nowych włoskich produktów, gotowych do zaprezentowania lokalnym kupcom, dystrybutorom, importerom, szefom kuchni i innym liderom branży pod wspólną marką Bellavita.
Cieszymy się, że już po raz trzeci możemy zaprezentować w Polsce smak autentycznej włoskiej kuchni" - mówi Aldo Mazzocco, CEO Bellavita. "Bellavita Expo to ważna wystawa dla profesjonalistów z branży spożywczej, poszukujących innowacyjnych produktów, które mogą przyciągnąć uwagę konsumentów i zwiększyć sprzedaż dzięki swojej autentycznej tożsamości regionalnej".
Tegoroczna edycja będzie także bogata w doznania kulinarne i wyjątkowe produkty spożywcze, dzięki ośmiu narodowym pawilonom zagranicznym z Azerbejdżanu, Korei Południowej, Ukrainy, Sri Lanki, Białorusi, Tajlandii, Malezji oraz Hiszpanii.
Oczywiście gościnne progi otwierają nasze stałe Sektory: Food&Drinks, EcoFood (najdynamiczniej rozwijający się sektor z żywnością ekologiczną i naturalną), NutraFood (absolutna nowość w Polsce - sektor poświęcony suplementom diety i odżywkom), Wine&Spirits (alkohole z całego świata), FoodTech, Ingredients, ColdChain Poland (III Targi Chłodniczych Łańcuchów Dostaw i Logistyki w Temperaturze Kontrolowanej).
To najważniejsze targi w Warszawie poświęcone sektorowi spożywczemu i okazja do integracji i dyskusji o kondycji branży. Wystawcy z Polski i zagranicy, panele dyskusyjne, spotkania z sieciami handlowymi i specjalne konferencje poświęcone żywności i trendom w branży spożywczej – to wszystko podczas szóstej edycji WorldFood w dniach od 7-9 marca.
Bezpłatna rejestracja online na:
www.worldfood.pl/rejestracja
Przeczytaj również:

Poland Fruits wyróżnione podczas Warsaw Food Expo 2026
11 czerwiec 2026
Wydarzenie po raz kolejny gromadzi producentów żywności, dystrybutorów, dostawców surowców, firmy sektora convenience, produktów organicznych i rzemieślniczych oraz przedstawicieli branży HoReCa i retail. Organizatorzy podkreślają również znaczenie strefy networkingu i programu konferencyjnego jako kluczowych elementów targów. »

Warsaw Food Expo 2026 trwa w Ptak Warsaw Expo – zapraszamy na stoisko Poland Fruits
10 czerwiec 2026
Trwa Warsaw Food Expo 2026, które odbywa się w dniach 9–11 czerwca 2026 roku w Ptak Warsaw Expo. Wydarzenie po raz kolejny gromadzi producentów, dystrybutorów, ekspertów oraz przedstawicieli branży spożywczej, tworząc przestrzeń do rozmów biznesowych, prezentacji oferty i wymiany doświadczeń. Targi są poświęcone m.in. wysokiej jakości »

SIAL Innovation i SIAL For Change są już otwarte na zgłoszenia
10 czerwiec 2026
W czasie, gdy wyzwania środowiskowe, społeczne i żywieniowe głęboko przekształcają branżę rolno-spożywczą, SIAL Paris ponownie podkreśla swoją rolę jako katalizatora zmian. Zgodnie ze swoim DNA targi stawiają innowację w centrum programu i mobilizują cały sektor wokół konkretnych, zrównoważonych i kreatywnych rozwiązań. Poprzez dwa flagowe konkursy – SIAL Innovation i SIAL »