Speciality & Fine Food Asia (SFFA), 28-30 września 2021

11 maj 2021
Siostrzana wystawa Speciality & Fine Food Fair (SFFF), renomowanej londyńskiej imprezy rzemieślniczej poświęconej jedzeniu i napojom, Specialty & Fine Food Asia (SFFA) to wiodące w Azji Południowo-Wschodniej targi rzemieślników, smakoszy oraz wyśmienite potrawy i napoje.

Ogromny sukces programu w ciągu ostatnich trzech lat zyskał fantastyczną reputację jako jedna z czołowych platform biznesowych w branży spożywczej.
Czwarta edycja SFFA będzie współlokowana z Restaurant, Pub & Bar (RPB) Asia, wraz z premierą dwóch nowych pokazów - Specialty Coffee & Tea Asia (SCTA) oraz Meat & Poultry Asia (MPA), prezentujących szerszą wystawę specjalistycznych produktów z regionów całego świata.

Niezależnie od tego, czy chodzi o odkrywanie innowacyjnych i inspirujących produktów od nowych firm wchodzących na rynek  Start-Up Village, czy też zdobywanie najnowszych trendów od ekspertów branżowych, SFFA to wydarzenie, które pozwala doświadczyć najlepszych produktów spożywczych i napojów w orzeźwiający i wyjątkowy sposób.

Speciality & Fine Food Asia (SFFA)
28-30 września 2021
Centrum kongresowo-wystawiennicze Suntec Singapore
www.Speciality-Asia.com

Przeczytaj również:

Partnerzy