
POLAGRA poszerza grono wystawców
3 sierpień 2023
Dostawcy technologii, nowoczesnych rozwiązań dla branży spożywczej i sektora HoReCa, a do tego producenci żywności i wiele innych firm. Tegoroczna POLAGRA na dwa miesiące przed wydarzeniem gości już ponad 60 wystawców.
Przez trzy dni, 27-29 września, na stoisko wystawców dotrze tysiące profesjonalnych zwiedzających.
Wśród nich między innymi:
• kupcy i menedżerowie sieci handlowych,
• przedstawiciele hurtowni spożywczych
• restauratorzy i szefowie kuchni
• menedżerowie obiektów hotelarskich
• szefowie firm produkujących żywność,
• kierownicy i specjaliści z komórek zajmujących się produkcją żywności, technologią żywności oraz utrzymaniem ruchu,
• przedstawiciele mediów branżowych oraz dziennikarze reprezentujący ogólnopolskie kanały informacyjne.
Zapytaj o stoisko dla swojej firmy.
Przeczytaj również:

Food & Drinks Malaysia by SIAL, 1-3 July 2025 MITEC Kuala Lumpur
11 czerwiec 2025
Food & Drinks Malaysia by SIAL ma szansę stać się wiodącą wystawą żywności i napojów w Malezji i całym regionie - zapewniającą skoncentrowaną platformę dla branży w kierunku wejścia na rynek do bramy stolicy żywności Azji - Malezji. Udział w targach daje wystawcom możliwość eksploracji przedsięwzięć biznesowych, nawiązywania kontaktów i nawiązywania partnerstw z malezyjskimi i międzynarodowymi firmami, inwestorami i agencjami rządowymi, wykorzystując dynamiczny rynek F&B i potencjał ekonomiczny ASEAN. »

Poznaj świat win i alkoholi - mistrzowska klasa Vinexpo 2025
9 czerwiec 2025
Poszerz swoją wiedzę dzięki Vinexpo India 2025 Masterclass Series, prowadzonej przez Vinexpo Academy, globalnie uznaną platformę edukacji, innowacji i spostrzeżeń branżowych. Pogłęb wiedzę o produktach dzięki fachowo prowadzonym degustacjom. Poznaj trendy rynkowe dzięki bezstronnym, wartościowym spostrzeżeniom. Bądź na bieżąco dzięki treściom opracowanym przez światowych ekspertów. Każda sesja prowadzona przez uznanych sommelierów, mistrzów destylacji »

FRUITNET i IFPA łączą siły, aby dostarczać wartościowe treści na ASIA FRUIT LOGISTICA PEET UP
7 czerwiec 2025
Fruitnet i IFPA przygotują program treści wypełnionych spostrzeżeniami na wiodącym międzynarodowym wydarzeniu dla branży świeżych produktów w Ameryce Łacińskiej
ASIA FRUIT LOGISTICA PERU MEET UP, zupełnie nowe międzynarodowe wydarzenie łączące handel eksportem świeżych produktów w Ameryce Łacińskiej z kluczowymi nabywcami z Azji i całego świata, rozpocznie się w Limie w dniach 28-29 października 2025 r. »