
SIAL India 2026 przełożone na nowy termin
3 kwiecień 2026
Organizatorzy SIAL India 2026 poinformowali o przeniesieniu terminu targów, które pierwotnie miały odbyć się w kwietniu 2026 roku w Jio World Convention Centre w Mumbaju.
Decyzja została podjęta zgodnie z rekomendacjami interesariuszy oraz w związku z obecną sytuacją geopolityczną na świecie. Jak podkreślili organizatorzy, wszystkie założenia i elementy wydarzenia pozostają aktualne, a targi odbędą się w nowym terminie, który zostanie ogłoszony wkrótce.
Zespół SIAL India podziękował uczestnikom, partnerom i odwiedzającym za wyrozumiałość oraz wsparcie w tym okresie zmian, wyrażając jednocześnie nadzieję na organizację udanej i wartościowej edycji wydarzenia w nowym terminie.
Organizatorzy zapowiadają, że szczegóły dotyczące nowych dat targów zostaną przekazane w najbliższym czasie.
Przeczytaj również:

Africa Food Show Kenya 2026: Nairobi połączy sektor spożywczy, HoReCa i turystykę na jednej platformie
22 maj 2026
Africa Food Show Kenya oficjalnie potwierdza organizację wydarzenia równolegle z Hotel Expo, tworząc w Nairobi jedną z najważniejszych platform spotkań dla branży spożywczej, hotelarskiej i turystycznej w Afryce Wschodniej. Targi zgromadzą ponad 200 wystawców, zaprezentują ponad 300 produktów, przyciągną uczestników z 12 krajów, umożliwią realizację ponad 1 000 spotkań B2B »

Biodegradable and Compostable Expo 2026
21 maj 2026
W dniach 4–6 czerwca 2026 roku w India Expo Centre w Greater Noida, Uttar Pradesh (Indie) odbędzie się Biodegradable and Compostable Expo 2026, określane jako jedyne na świecie targi poświęcone wyłącznie produktom biodegradowalnym, kompostowalnym i zrównoważonym, a także maszynom, surowcom i branżom powiązanym. Wydarzenie organizowane jest przez Green Society of India oraz Indian Exhibition Services. »

ASIA FRUIT LOGISTICA ogłasza IMBERRI oficjalnym partnerem fresh produce na 2026 rok
20 maj 2026
ASIA FRUIT LOGISTICA (AFL), wiodące azjatyckie targi świeżych owoców i warzyw, z przyjemnością ogłasza firmę IMBERRI swoim Oficjalnym Partnerem Fresh Produce na edycję 2026. Partnerstwo zostało oficjalnie zaprezentowane podczas AFL SEA Meet Up, które odbyło się w Bangkoku 18 maja i zgromadziło profesjonalistów branży fresh produce z całej Azji Południowo-Wschodniej. Współpraca odzwierciedla stałe zaangażowanie AFL »