Akademia Młodego Logistyka

9 sierpień 2017
Projekt umożliwia młodym osobom zapoznanie się z charakterem pracy w branży TSL, poznanie specyfiki poszczególnych działów tj. logistyka, spedycja, magazynowanie oraz zdobycie praktycznego doświadczenia. Działania ukierunkowane są również na aktywizację pracowników firmy, na rzecz edukowania i wspierania młodzieży - jako potencjalnych pracowników oraz do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. »

Jak czytać etykiety produktów?

5 sierpień 2017
Znajomość szczegółowych informacji dotyczących produktów, które spożywamy, ma kluczowe znaczenie dla odpowiedniego skomponowania codziennego jadłospisu. Aby uniknąć pomyłek i odpowiednio interpretować zamieszczone na etykiecie dane, warto krok po kroku przeanalizować jej poszczególne sekcje. Jedna z kluczowych informacji, które znajdziemy na opakowaniach, dotyczy terminu ważności produktu. »

Czy Polacy czytają etykiety?

4 sierpień 2017
Etykiety produktów spożywczych swoim wyglądem zwracają uwagę konsumentów oraz pozwalają w ułamku sekundy rozpoznać markę i rodzaj produktu. Poza tymi cechami mają także istotną wartość informacyjną – na każdym opakowaniu widnieje bowiem skład produktu oraz tabela wartości odżywczych. Ale czy Polacy potrafią korzystać z danych, które widnieją na opakowaniach? »

Po nowości, wiedzę i kontakty biznesowe do Poznania

21 lipiec 2017
Wystawcy z Polski i zagranicy, nowości, najlepsze produkty wyróżnione Złotym Medalem MTP – tak zapowiada się tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra Food 2017. POLAGRA FOOD co roku przyciąga liczne grono zwiedzających kusząc doskonale znanymi markami produktów spożywczych, żywnością innowacyjną, a także egzotycznymi smakami z całego świata. »

XIII Międzynarodowy Kongres Promocji Warzyw i Owoców

14 lipiec 2017
Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) zaprasza do udziału w XIII Międzynarodowym Kongresie Promocji Warzyw i Owoców 19-20 września 2017 r., Hotel InterContinental w Warszawie, ul. Emilii Plater 49. W Kongresie wezmą udział przedstawiciele Komisji Europejskiej, Europarlamentu, WHO, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwa Zdrowia, polskich i zagranicznych uczelni »

FUTURE PRIVATE LABELS skupione na innowacjach

11 lipiec 2017
Najbliższa edycja przebiegać będzie pod hasłem innowacji, realizowanych przez właścicieli marek własnych, na poziomie produktów i nowoczesnych narzędzi strategicznych. Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 25-26 października organizowane jest po raz czwarty. Łączy targi producentów marek własnych, konferencję pełną ekspertów, także tych zagranicznych, oraz szkolenia i konkurs na opakowanie. »
Partnerzy