Konferencje TSW 2021 online

9 kwiecień 2021
Zapraszamy do udziału w konferencjach online. Konferencje będą transmitowane na platformie: www.tsw.pl. Agenda wydarzenia: https://tsw.pl/article/konferencje Podczas konferencji będzie możliwość zadawania pytań do ekspertów na czacie. Wszystkie prezentacje będą dostępne na naszej stronie po konferencji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji: https://tsw.pl/v-register »

Zapraszamy do rejestracji na targi WorldFood Poland Virtual Expo

8 kwiecień 2021
Najważniejsze wydarzenie branży spożywczej, handlu, oraz sektora HoReCa, które odbędzie się w dniach: 20-22 kwietnia 2021 r. Specjalnie dla Państwa udostępniamy kod do bezpłatnej rejestracji – należy wybrać Bilet Branżowy oraz wpisać kod promocyjny: Kod rabatowy: FOOD13 WordFood Poland Virtual EXPO 2021 to wyjątkowa platforma internetowa, która umożliwia dostęp do tysięcy przedstawicieli branży spożywczej, których można zaprosić na spotkanie, a następnie podjąć z nimi współpracę. »

Nadchodzi kolejny sezon jabłkowy – co czeka sadowników i jak się przygotować?

8 kwiecień 2021
Działalność wielu branż w obecnej sytuacji związanej z globalną epidemią COVID-19 jest postawiona pod znakiem zapytania. Według ekspertów Unii Owocowej, rok 2021 dla producentów owoców i warzyw, będzie kolejnym rokiem poświęconym zdobywaniu nowych rynków i prezentowaniu polskich owoców na arenie międzynarodowej, ale to także kolejny rok borykania się ze stale rosnącymi kosztami w sektorze. »

Potencjał inwestycyjny sadów handlowych Rosji i WNP - bezpłatny raport

7 kwiecień 2021
Raport o stanie i perspektywach rozwoju potencjału inwestycyjnego w zakresie zakładania komercyjnych sadów, plantacji jagód i winnic w Rosji. Najważniejsze informacje: • Omówienie branży sadowniczej i winiarskiej, trendów rozwojowych i ścieżek wzrostu na horyzoncie pandemicznym • Kluczowe wyzwania związane z produkcją owoców i jagód w Rosji • Najbardziej obiecujące projekty inwestycyjne w zakresie uruchamiania i modernizacji komercyjnych sadów, plantacji i winnic oraz wiele innych kwestii ważnych w branży »

Najważniejsze wydarzenie branży spożywczej

6 kwiecień 2021
Miło nam Państwa poinformować, że zostaliśmy Partnerem najbliższej edycji targów WorldFood Poland, która w tym roku ze względu na pandemię odbędzie się w formie wirtualnej, w dniach 20-22 kwietnia 2021 r. WorldFood Poland Virtual EXPO 2021 to wyjątkowa platforma internetowa, która umożliwia spotkanie i współpracę osób związanych z branżą spożywczą, handlem hurtowym i detalicznym oraz sektorem HoReCa. To niezwykle produktywne, wydajne i łatwe w użyciu narzędzie, które pozwala na spotkania z potencjalnymi partnerami, sprzedaż produktów i usług. »

Marlene®: rozpoczyna się intensywna międzynarodowa kampania telewizyjna, cyfrowa i w mediach społecznościowych

6 kwiecień 2021
Nowy wizerunek, zwycięzca konkursu cyfrowego, jest prezentowany w szeroko zakrojonej wielokanałowej kampanii komunikacyjnej w 11 krajach. Obchody 25-lecia jabłek Marlene®, flagowej marki włoskiego konsorcjum VOG, są kontynuowane intensywną wielokanałową kampanią reklamową z udziałem krajów takich jak Włochy, Hiszpania, Malta, Cypr, Libia, Jordania, Holandia i Skandynawia. „To naprawdę ważna międzynarodowa kampania komunikacyjna” - komentuje Hannes Tauber, kierownik ds. Marketingu w Konsorcjum VOG. »

Międzynarodowe spotkanie DIGITAL AGRIEXPORT 4.0 Take Portugal with You

31 marzec 2021
InovCluster, Stowarzyszenie Klastrów AgriFood Regionu Centralnego Portugalii, które działa na rzecz promocji, rozwoju i transferu wiedzy w sektorze rolno-spożywczym, organizuje spotkanie Digital AgriExport 4.0. Internetowa akcja promująca portugalski eksport produktów rolno-spożywczych odbędzie się w dniach 12-23 kwietnia 2021 roku. Wydarzenie obejmie dwa tygodnie nawiązywania kontaktów, podczas których portugalskie firmy odbędą spotkania biznesowe z importerami z różnych rynków międzynarodowych. »

Papryka Galiano odporna na niskie temperatury

31 marzec 2021
Galiano, odmiana papryki Top Seeds International polecana do przesadzania średnio późno, z powodzeniem oparła się rekordowemu mrozowi, który nawiedził Hiszpanię na początku stycznia. Niskie temperatury powodowały znaczne bóle głowy u hodowców, których uprawy były narażone na poważne ryzyko. Problem ten, nie dotyczył hodowców Galiano, papryki o średniej wielkości owocach w kształcie bloków i jasnoczerwonym kolorze. Zdolność tej odmiany do radzenia sobie z zimnem wynika z kilku różnych cech: przede wszystkim z silnego systemu korzeniowego, »

PRISMA®: kontrola temperatury i zarządzanie oświetleniem w celu zwiększenia produktywności. Próby na szpinaku

30 marzec 2021
Arrigoni oferuje PRISMA®, ekrany odbijające ciepło, rygorystycznie przetestowane rozwiązania technologiczne, które chronią uprawy i znacznie zwiększają produktywność. Wysoką wartość PRISMA® potwierdzają testy przeprowadzone na szpinaku, które pokazują, zarówno pod względem jakościowym, jak i ilościowym, wyższość upraw uprawianych pod ekranem Arrigoni odbijającym ciepło w porównaniu z innymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku. »

Co zrobić, gdy dostępne modele plomb się nie sprawdzają?

7 kwiecień 2021
Odpowiedni dobór metod zabezpieczenia produktów, pomieszczeń czy transportu decyduje o bezpieczeństwie całej firmy. Często okazuje się, że gotowe rozwiązania na rynku zabezpieczeń i zamknięć nie spełnią wszystkich wymagań. Powstaje wtedy pytanie, czy można opracować nowe tak, aby odpowiadały na wszystkie potrzeby i zapewniały pełne bezpieczeństwo. Takie otwarte podejście wyróżnia firmę Silny&Salamon, która plomby „szyje na miarę”. »

Nowy Leak-Master Easy Plus zachwyca nawet inspektora jakości

26 luty 2021
Zoptymalizowany tester szczelności „Leak-Master® Easy Plus” potrafi generować cyfrową dokumentację na podstawie testów w kąpieli wodnej, teraz jeszcze wygodniejszy w użyciu. Metoda badania w kąpieli wodnej jest nie szczególnie skomplikowana i bardzo opłacalna, a jej zaletą jest to, że nieszczelność w opakowaniu jest wyraźnie widoczna ponieważ pęcherzyki powietrza unoszą się na powierzchni wody w przypadku wycieku. »

Maksymalne bezpieczeństwo dostaw

29 styczeń 2021
Nieprzerwane dostawy gazu są bezwzględnym wymogiem w wielu przemysłowych procesach produkcyjnych. Równoległa instalacja dwóch systemów dostaw gazu połączonych przez automatyczną stację przełączającą zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa dostaw. Rozwiązanie to zapewnia również korzyści w okresach szczytowego zapotrzebowania na mieszaninę gazową oraz ułatwia konserwację systemu. »
Partnerzy