Targi EuroGastro i WorldHotel - wydarzenie na światowym poziomie

5 październik 2017
22. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro oraz 11. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel to najważniejsze spotkania dla branży HoReCa. Oba wydarzenia odbędą się w dniach 21-23 marca 2018 w Warszawie. Wystawcy z całego świata zaprezentują najwyższej jakości wyposażenie gastronomiczne i hotelarskie oraz szeroką ofertę żywności, napojów i alkoholi. »

Fresh Market 2017 Business Meetings & Retail Center

2 październik 2017
Jubileuszowa już X-Edycja Konferencji Fresh Market 2017 odbyła się 21 września w Centrum Konferencyjnym Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Sponsorem wydarzenia była włoska firma Carton Pack. Podczas Konferencji odbyły się panele dyskusyjne poświęcone najważniejszym zagadnieniom sektora produkcji świeżych owoców i warzyw – wiedzą dzielili się eksperci z branży. »

Targi RetailShow - wiodące wydarzenie dla całej branży handlowej już w listopadzie

26 wrzesień 2017
VIII Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow 2017 odbędą się 15 i 16 listopada br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Jedną z nowości będzie usytuowane w Meeting Point studio nowego programu telewizyjnego „Sklepowe Rewolucje”, gdzie właściciele sklepów będą mogli uzyskać porady i zgłosić się do udziału do wiosennej edycji tej produkcji. »

Bezalkoholowe wina w MAKRO Polska

22 wrzesień 2017
W sieci hurtowni MAKRO Polska można znaleźć bezalkoholowe wina białe, różowe i czerwone, spokojne i musujące. Dzięki dealkoholizacji zostały one pozbawione alkoholu, równocześnie zachowując wszystkie korzystne właściwości, smak i aromat. Dostępne w MAKRO Polska wina bezalkoholowe to świetna alternatywa dla osób, które nie mogą lub nie chcą spożywać alkoholu. Wina zostały wytworzone w naturalny sposób, w stu procentach z winogron. »

Rynek warzyw i owoców w Polsce – produkujemy, ale nie spożywamy

18 wrzesień 2017
Rynek warzyw i owoców stanowi jeden z istotnych segmentów branży spożywczej w Polsce. Polska należy do czołowych graczy na europejskim rynku uprawy warzyw i owoców. Jednak spożycie warzyw i owoców nadal pozostaje zbyt niskie. Kwestie produkcji, spożycia oraz światowych trendów w konsumpcji warzyw i owoców będą jednymi z tematów poruszanych na XIII Międzynarodowym Kongresie Promocji Warzyw i Owoców, który odbędzie się we wrześniu w Warszawie. »

Duże zaintesowanie polskich firm targami Fresh Business Expo Ukraina 2017

14 wrzesień 2017
Organizatorzy targów Fresh Business Expo Ukraina, które odbędą się w dniach 5-7 grudnia 2017 roku w Kijowie na Ukrainie, z przyjemnością zauważają duże zainteresowanie tym wydarzeniem wśród polskich firm. Fresh Business Expo jest jedynym wydarzeniem handlowym na Ukrainie, które dotyczy wyłącznie łańcucha Świeżych Produktów. »
Partnerzy