Restaurant, Pub & Bar Asia (RPB Asia)

11 maj 2021
Jedyne targi poświęcone butikowej i niezależnej społeczności restauracji, pubów i barów w Azji Południowo-Wschodniej. Zlokalizowane razem z Speciality & Fine Food Asia, odniosły ogromny sukces od samego początku, budując fantastyczną reputację jako jedna z czołowych platform biznesowych w branży spożywczej. Pokaz ugruntował swoją pozycję jako show dla właścicieli i operatorów restauracji, pubów i barów, liderów branży, innowatorów i trendsetterów, którzy nieustannie poszukują wyjątkowych pomysłów. produkty i rozwiązania. »

Speciality & Fine Food Asia (SFFA), 28-30 września 2021

11 maj 2021
Siostrzana wystawa Speciality & Fine Food Fair (SFFF), renomowanej londyńskiej imprezy rzemieślniczej poświęconej jedzeniu i napojom, Specialty & Fine Food Asia (SFFA) to wiodące w Azji Południowo-Wschodniej targi rzemieślników, smakoszy oraz wyśmienite potrawy i napoje. Ogromny sukces programu w ciągu ostatnich trzech lat zyskał fantastyczną reputację jako jedna z czołowych platform biznesowych w branży spożywczej. Tegoroczna edycja współlokowana z RPB Asia, SCTA oraz MPA. »

Meat & Poultry Asia, 28-30 września 2021, Suntec Singapore Convention & Exhibition Centre

11 maj 2021
Pierwsza edycja MPA, zlokalizowana razem z Specialty & Fine Food Asia, wiodącymi targami w Azji Południowo-Wschodniej dla rzemieślników, smakoszy oraz wyśmienitej żywności i napojów, umożliwi nawiązanie transgranicznych partnerstw między międzynarodowymi dostawcami mięsa i drobiu, producentami żywności z regionu Azji i Pacyfiku, usług gastronomicznych, hotelarstwa i klientów detalicznych, umożliwiając uzyskanie rzeczywistych wyników biznesowych. »

Prognoza dla zbiorów owoców na 2021 – czy kapryśna wiosna zagraża uprawom w krajach UE?

6 maj 2021
Zaledwie kilka dni temu zmagaliśmy się z załamaniem pogody. Europejskie kraje zalała fala chłodu, co miało destrukcyjny wpływ na tereny sadownicze. Przymrozki dotknęły m.in. Włochy, Chorwację, Węgry, Francję, Austrię, ale także naszego sąsiada – Niemcy. Sadownicy już teraz obserwują znaczne uszkodzenia w sadach. Czy europejskie mrozy będą miały wpływ na uprawy jabłoni w Polsce? Już na początku roku, fale mrozów pozostawiły ślad w sadach. »

Największe targi online dla branży spożywczej – już za nami

29 kwiecień 2021
Tegoroczna edycja była wyjątkowa – pierwszy raz w nowej wirtualnej formule. Informacje spływające do organizatorów dowodzą, że wydarzenie to okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. W targach udział wzięło 160 wystawców z 22 krajów oraz 2 166 zalogowanych użytkowników reprezentujących głównie handel hurtowy i detaliczny, produkcję spożywczą oraz gastronomię. Pandemia zburzyła dotychczasowy porządek w wielu obszarach funkcjonowania, ale nie zamroziła ludzkiej pomysłowości oraz innowacyjności. »

Rejestracja na doroczne wydarzenie Freshfel Europe 2021 otwarta dla wszystkich sektorów świeżych produktów

27 kwiecień 2021
Freshfel Europe otwiera rejestrację na doroczne wydarzenie 2021, które odbędzie się online 4 czerwca 2021 r. aby uczcić 20. rocznicę Freshfel Europe, a także Międzynarodowy Rok Owoców i Warzyw 2021. Wydarzenie zgromadzi liderów sektora świeżych owoców i warzyw z całej Europy oraz kluczowych decydentów wpływających na politykę na arenie UE, aby omówić kolejną dekadę dla sektora owoców i warzyw w prowadzeniu zdrowej i zrównoważonej przyszłości. »

Zaplanuj spotkania z prezesami ponad 40 projektów inwestycyjnych podczas Forum Sady Rosji 2021

26 kwiecień 2021
Ponad 300 delegatów potwierdziło swój udział w IV Międzynarodowym Forum Inwestycyjnym Sady Rosji i WNP: Inwestycje, Technologie, Innowacje (2-3 czerwca 2021, Moskwa), gdzie ponad 40 projektów dotyczących modernizacji i budowy magazynów owoców, przetwórstwa spożywczego, zaprezentowane zostaną zakładanie sadów. Zaprezentuj swoją technologię i sprzęt dyrektorom generalnym tych i innych projektów »

Pierwszy dzień największych targów online dla branży spożywczej – już za nami!

21 kwiecień 2021
Pierwszy dzień Targów WorldFood Poland już za nami. Informacje spływające do organizatorów dowodzą, że wydarzenie to okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Już w godzinach porannych w platformie dla uczestników oraz gości Targów zalogowanych było niemal 2000 użytkowników. Dzięki takim inicjatywom jak targi organizowane w przestrzeni wirtualnej, branża spożywcza może nadal harmonijnie funkcjonować. »

Pracownicy sezonowi na 2021 – czy pandemia COVID-19 w tym roku pokrzyżuje zbiory jabłek?

21 kwiecień 2021
W związku z pandemią, sadowników czekają kolejne wyzwania m.in. możliwy brak rąk do pracy. Eksperci Unii Owocowej po wielomiesięcznych obserwacjach wyciągnęli pewne wnioski – kolejne fale COVID-19 są przyczyną długotrwałych, negatywnych skutków w branży, do których warto się odpowiednio przygotować. Znowu rosną obawy o dostępność pracowników sezonowych – czy pandemia COVID w tym roku pokrzyżuje zbiory? Jak COVID-19 wpłynął na sektor owocowo-warzywny? »

Orius-System radzi sobie z dorosłymi wciornastkami w truskawkach

6 maj 2021
W ostatnich latach doradca Biobest Arno Hellemons osiągnął dobre wyniki, stosując połączenie cucumeris i Orius do zwalczania wciornastków w uprawach truskawek. „Dzięki tej strategii plantatorzy truskawek zwalczają tego trudnego szkodnika” - mówi. „Większość hodowców już korzysta z systemu Amblyseius i / lub systemu ABS” - wyjaśnia Arno. „Zapewnia to doskonały początek, ponieważ cucumeris zjada larwy wciornastków, skutecznie radząc sobie z pierwszym stadium. »

LOMA SYSTEMS wprowadza na rynek wagi kontrolne i systemy CW3 RUN-WET® COMBO do pracy w warunkach wysokich wymagań higienicznych

19 kwiecień 2021
Wagi kontrolne i systemy CW3 RUN-WET® Combo z detektorem metali odpowiadają na zapotrzebowanie producentów żywności na urządzenia kontrolne o podwyższonym poziomie higieny i zwiększonej wydajności czyszczenia, minimalizujące czas przestojów związany z myciem podczas pracy w warunkach wysokich wymagań higienicznych. »

Co zrobić, gdy dostępne modele plomb się nie sprawdzają?

7 kwiecień 2021
Odpowiedni dobór metod zabezpieczenia produktów, pomieszczeń czy transportu decyduje o bezpieczeństwie całej firmy. Często okazuje się, że gotowe rozwiązania na rynku zabezpieczeń i zamknięć nie spełnią wszystkich wymagań. Powstaje wtedy pytanie, czy można opracować nowe tak, aby odpowiadały na wszystkie potrzeby i zapewniały pełne bezpieczeństwo. Takie otwarte podejście wyróżnia firmę Silny&Salamon, która plomby „szyje na miarę”. »
Partnerzy