Meat & Poultry Asia, 22-24 czerwca 2022, Suntec Singapore Convention & Exhibition Centre

14 październik 2021
Pierwsza edycja MPA, zlokalizowana razem z Specialty & Fine Food Asia, wiodącymi targami w Azji Południowo-Wschodniej dla rzemieślników, smakoszy oraz wyśmienitej żywności i napojów, umożliwi nawiązanie transgranicznych partnerstw między międzynarodowymi dostawcami mięsa i drobiu, producentami żywności z regionu Azji i Pacyfiku, usług gastronomicznych, hotelarstwa i klientów detalicznych, umożliwiając uzyskanie rzeczywistych wyników biznesowych. »

Pub & Bar Asia (RPB Asia), 22-24 czerwca 2022

14 październik 2021
Jedyne targi poświęcone butikowej i niezależnej społeczności restauracji, pubów i barów w Azji Południowo-Wschodniej. Zlokalizowane razem z Speciality & Fine Food Asia, odniosły ogromny sukces od samego początku, budując fantastyczną reputację jako jedna z czołowych platform biznesowych w branży spożywczej. Pokaz ugruntował swoją pozycję jako show dla właścicieli i operatorów restauracji, pubów i barów, liderów branży, innowatorów i trendsetterów, którzy nieustannie poszukują wyjątkowych pomysłów. produkty i rozwiązania. »

Kissabel, Orange i Jaune rozpoczęły zbiory w Wielkiej Brytanii, Francji i Szwajcarii

13 październik 2021
Wraz z pierwszymi zbiorami odmian Jaune i Orange, sezon jabłkowy Kissabel® rozpoczyna się ponownie dla partnerów projektu Ifored na półkuli północnej. Klimat lata 2021, z niskimi opadami i niższymi temperaturami, sprzyjał rozwojowi wybarwienia miąższu odmian Jaune i Orange oraz wpływał na wielkość jabłek. Jakość pozostaje wysoka, podobnie jak zainteresowanie klientów i konsumentów w tym zakresie, które zostało wzmocnione przez ukierunkowane kampanie marketingowe. »

Top Seeds International wprowadza na rynek Fanello, mini-pomidor śliwkowy

13 październik 2021
Włoski oddział Top Seeds International wprowadza na rynek swój pierwszy pomidor typu mini-śliwka, Fanello, będący wynikiem ponad cztery lata badań. „Rynek mini pomidorów śliwkowych jest silnie skoncentrowany na smaku, a Fanello w pełni zaspokaja tę potrzebę, podnosząc poprzeczkę. W rzeczywistości Fanello charakteryzuje się imponującą słodyczą do 11 stopni Brixa, jedną z najwyższych na rynku w tej kategorii” – komentuje Fabrizio Iurato »

8 edycja najważniejszych targów dla branży spożywczej WorldFood Poland ponownie na wiosnę

11 październik 2021
Kolejna edycja największych targów żywności i napojów w Polsce odbędzie się tradycyjnie – stacjonarnie w dniach 5 – 7 kwietnia 2022 r. w EXPO XXI w Warszawie. Po miesiącach przestoju spowodowanych obostrzeniami covidowymi, nadszedł czas, aby przywrócić do życia targową atmosferę i spotkać się na żywo. Organizatorzy targów podkreślają, że niezwykle cieszą się na możliwość bezpośrednich spotkań »

Arrigoni powraca na Eima 2021

10 październik 2021
Arrigoni, wiodąca grupa w projektowaniu i produkcji agrotekstyliów do użytku w rolnictwie, będzie wystawiać się na Eima 2021, Międzynarodowej Wystawie Maszyn Rolniczych i Ogrodniczych, która odbędzie się w Bolońskim Centrum Wystawienniczym w dniach 19-23 października br. Firma przywita zwiedzających na stoisku C4 w hali 30. Ta zmiana lokalizacji z poprzednich edycji podkreśla synergię z sektorem nawadniania i budowy szklarni. »

Speciality & Fine Food Asia (SFFA), 22-24 czerwca 2022

10 październik 2021
Siostrzana wystawa Speciality & Fine Food Fair (SFFF), renomowanej londyńskiej imprezy rzemieślniczej poświęconej jedzeniu i napojom, Specialty & Fine Food Asia (SFFA) to wiodące w Azji Południowo-Wschodniej targi rzemieślników, smakoszy oraz wyśmienite potrawy i napoje. Ogromny sukces programu w ciągu ostatnich trzech lat zyskał fantastyczną reputację jako jedna z czołowych platform biznesowych w branży spożywczej. Tegoroczna edycja współlokowana z RPB Asia, SCTA oraz MPA. »

Fruit Attraction 2021 INVITATION - EXCLUSIVE CODE FOR YOUR COMPANY

30 wrzesień 2021
Zapraszamy do rejestracji. Aby otrzymać bezpłatną wejściówkę wystarczy kliknąć poniższy LINK i wypełnić formularz rejestracyjny, na koniec wpisać KOD zaproszenia: FA210001347RA Automatycznie otrzymacie Państwo e-mail potwierdzający rejestrację jako gość i zawierający identyfikator dostępu, który należy zeskanować przy wejściu na targi. »

Zniżka na rejestrację na VI doroczne forum “Greenhouse complexes Russia & CIS”

28 wrzesień 2021
Zniżka na rejestrację na VI doroczne forum biznesowe „Kompleksy szklarniowe Rosja i WNP” (1-2 grudnia, Moskwa) wygasa za trzy dni. Wydarzenie wspiera Ministerstwo Rolnictwa Federacji Rosyjskiej. Co roku w wydarzeniu biorą udział delegacje z flagowych kompleksów szklarniowych na czele z dyrektorami generalnymi takich firm jak APH ECO-Culture, Agrokombinat „Moskovsky”, Agro Management, Victoria Estate, YugAgroHolding, SPK-Agrofirma Culture, »

Hodowcy truskawek wybierają kombinację kontroli mszyc

3 sierpień 2021
W uprawach truskawek mszyce mogą rozwijać się bardzo szybko. Przy wielu gatunkach mszyc powszechnie występujących w uprawie, najlepsze wyniki osiąga się, stosując mieszankę środków kontroli biologicznej. Teraz, gdy Calypso® nie jest już dozwolone, coraz więcej hodowców truskawek decyduje się na biologiczne zwalczanie mszyc. Według doradcy Biobest, Eline Braet, istnieją dwa rodzaje owadów, które można wykorzystać do zwalczania tego szkodnika. »

Czy Twoje sadzonki pomidorów są zestresowane? Zrelaksuj je z Bluestim®

30 czerwiec 2021
Miesiące letnie mogą czasami być stresujące dla upraw pomidorów, dlatego niezwykle ważne jest zoptymalizowanie bilansu wody i składników odżywczych. Bardzo zmienne wpływy abiotyczne – takie jak susza, zmiany temperatury, stres słony i wodny – mają negatywny wpływ na struktury komórek roślinnych. Bluestim® chroni rośliny i owoce - pomagając im przetrwać i rozwijać się w tych okresach. »

Top Seeds International wprowadza swoją markę Tomachoc®

30 czerwiec 2021
Linię pomidorów w kolorze czekolady o oryginalnych kształtach z nutą umami. Znane ze swoich wyjątkowych właściwości sensorycznych: wysoka zawartość antocyjanów, naturalnych barwników roślinnych nadających pomidorom ciemną barwę, należących do klasy flawonoidów i charakteryzujących się silnymi właściwościami antyoksydacyjnymi; wyższa średnia zawartość witaminy C niż w innych odmianach pomidora oraz potasu, co korzystnie wpływa na ciśnienie krwi. »
Partnerzy