Cydr Lubelski wyznacza kierunek kategorii

29 maj 2016
W 2016 r. konsumpcja cydru w Polsce może wzrosnąć do 15 mln litrów. Wartość rynku osiągnie 130 mln zł. To prawie połowa polskiego rynku win musujących. Dziś ok. 30 proc. dorosłych konsumentów deklaruje, że spróbowało cydru w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Do spożycia piwa przyznaje się ponad 70 proc. Polaków. - Cydr stał się smaczną, naturalną i cieszącą się dużym zainteresowaniem alternatywą dla piwa, a tym samym pełnoprawnym uczestnikiem rynku alkoholi. »

Targi MedFEL okazały się sukcesem

16 maj 2016
Targi MedFEL to organizowane w Perpignan międzynarodowe targi owocowo-warzywne. W tegorocznej imprezie, w dniach 26 - 28 kwietnia, udział wzięło 246 wystawców z 13 krajów. Odnotowano 6122 odwiedzających (wzrost o 5% w stosunku do zeszłorocznej edycji). Targom towarzyszyły konferencje i bloki tematyczne, które przyciągały uwagę przedstawicieli z branży. Podczas trzydniowego wydarzenia odbyło się również wiele spotkań B2B. »

FUTURE PRIVATE LABELS 2016

13 maj 2016
15-16 czerwca 2016 roku odbędzie się w Polsce największe wydarzenie poświęcone w całości markom własnym. Nie ma w naszym kraju i tej części Europy podobnego spotkania, podczas którego można pozyskać wiedzę oraz inspirację do pracy z markami własnymi w szerokim, kompleksowym zakresie. W ramach FPL zrealizowanych zostanie kilka projektów, których celem jest praktyczna analiza tego, co się dzieje i co będzie się działo z markami własnymi w przyszłości. »

"Rynki Żywności: Ewolucja w czasach zmian"

12 maj 2016
Lubelski Rynek Hurtowy S.A. w Elizówce, we współpracy ze Stowarzyszeniem Polskie Rynki Hurtowe zaprasza do udziału w wiosennej edycji Międzynarodowej Konferencji WUWM (Światowe Stowarzyszenie Rynków Hurtowych) 2016, która odbędzie się w Lublinie w dniach 18 – 20 maja 2016 roku. Konferencja zgromadzi ponad 150 uczestników z 31 krajów ze wszystkich kontynentów. »

Europejski Dzień Rolnika

6 maj 2016
5 czerwca 2016 roku na terenach wystawowych miejskiej targowicy w Suchowoli (woj. podlaskie) odbędzie się kolejna edycja imprezy Europejski Dzień Rolnika. Swoją ofertę zaprezentują m. in. producenci i dystrybutorzy nowoczesnych traktorów i maszyn rolniczych, producenci chemii gospodarczej i nawozów, narzędzi rolniczych i ogrodniczych, sprzedawcy zdrowej żywności i produktów regionalnych. »

Medfel 2016

30 kwiecień 2016
Targi Medfel we Francji poświęcone branży owocowo- warzywnej stanowią doskonałą okazję do rozwoju handlu międzynarodowego. Poland Fruits dołączył do grupy wyselekcjonowanych mediów i jako jedyny polski nośnik promował krajowe przedsiębiorstwa podczas tego wydarzenia. »
Partnerzy