INTERPOMA - odliczanie dni do dziesiątej edycji

22 listopad 2016
To już dziesiąta rocznica pod znakiem internacjonalizacji Interpoma - organizowanego co dwa lata międzynarodowego salonu poświęconego uprawie, konserwacji i sprzedaży jabłek, który odbywać się będzie w Bolzano w dniach od 24 do 26 listopada. Na całkowicie zajętej, liczącej sobie 25 000 m² powierzchni wystawowej, zaprezentuje swoją ofertę 460 wystawców z 24 krajów. »

Kukurydza – roślina przyszłości?

21 listopad 2016
Według danych Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej PIB zbiory kukurydzy uprawianej na ziarno w roku 2016 mogą wynieść ponad 3,9 mln ton wobec 3,2 mln t przed rokiem. Średnia krajowa cena zakupu w październiku wyniosła 564 zł/t i była niższa o 14% w porównaniu do 2015 r. Również na tle krajów UE polscy rolnicy otrzymują mniejszą cenę – o 12% mniej niż wynosi średnia unijna. »

WOP Dubai 2016

16 listopad 2016
Platforma Współpracy Handlowej POLAND FRUITS po raz kolejny promowała polskie firmy sektora owocowo-warzywnego na zagranicznym rynku. Targi produktów łatwo psujących się na Środkowym Wschodzie - WOP Dubai to doskonała okazja do zaprezentowania swojej działalności oraz nawiązania kontaktów handlowych na nowych rynkach. W 8. edycji WOP DUBAI 2016 wzięło udział 235 wystawców z 34. krajów, co stanowi wzrost o 15% w porównaniu do ubiegłego roku. »

HORTI-TECH już od 18 listopada

14 listopad 2016
Najnowszy sprzęt sadowniczy, Konferencja Odmianowa i konkurs dla młodych rolników – tak wyglądać będzie jedno z największych w Polsce wydarzeń branży producentów owoców i warzyw, Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych HORTI-TECH 18 listopada rozpoczynają się w Kielcach. Nie było jeszcze tak kompleksowej wystawy maszyn i sprzętu »

Targi RetailShow już w przyszłym tygodniu!

11 listopad 2016
Już wkrótce rozpoczną się VII Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow 2016. Rekordowa liczba wystawców z Polski i zagranicy zaprezentuje starannie przygotowaną ofertę na niemal dwa razy większej powierzchni ekspozycyjnej niż w zeszłym roku. Po raz pierwszy uczestnicy mogą skorzystać z aplikacji RetailShow na urządzenia mobilne. »

Modelowy Sklep - skrojony na miarę klienta

3 listopad 2016
Jak co roku w centralnej części hali wystawienniczej zlokalizowany będzie Modelowy Sklep - The Perfect Store. Wystawcy, którzy zaprezentują tam swoje rozwiązania zyskają okazję do bezpośredniej rozmowy z klientami i praktycznego przedstawienia oferty. VII Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow 2016 odbędą się 16 i 17 listopada br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie. »
Partnerzy