Targi RetailShow 2023 już w listopadzie

22 wrzesień 2023
Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow odbędą się 22-23 listopada br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie. To najważniejsze wydarzenie sektora retail w Europie Środkowo-Wschodniej wyznacza trendy i nakreśla kierunki, którymi podąża branża. Tegoroczna oferta wystawców odkryje nowości, ale i sprawdzone rozwiązania, które są dziś niezbędne do prowadzenia z sukcesem różnorodnych formatów handlowych. »

Tylko 5 dni do Specialty Food & Drinks Asia I Food2Go 2023

21 wrzesień 2023
Rozpoczyna się odliczanie do najbardziej oczekiwanego wydarzenia branżowego F&B w Azji. Zapraszamy do rejestracji wystkich zainteresownych światem specjalistycznej żywności i napojów, innowacji i doskonałości branżowej w Specialty Food & Drinks Asia, zlokalizowanej wspólnie z Food2Go (F2G) 2023. Wstęp dla wszystkich gości branżowych jest bezpłatny. »

Interfel wraca do Madrytu z „Le Tour Frais”

20 wrzesień 2023
W tym roku po raz kolejny Francja zademonstrowała cały swój potencjał rolno-eksportowy na targach Fruit Attraction. Francuska delegacja składa się łącznie ze 112 firm, które zajmą powierzchnię ponad 2200 m2 w hali 6 na terenach targowych IFEMA. "Fruit Attraction to kluczowa data, która ma podwójny cel: komercyjny dla naszych firm i polityczny dla naszej organizacji” – mówi Daniel Soares, dyrektor międzynarodowy Interfel. »

Poznaj liderów branży w Amsterdamie – ostatnia szansa na zaoszczędzenie na rejestracji

20 wrzesień 2023
Kluczowe tematy obejmują: • Przegląd europejskiego rynku biogazu • Względy geograficzne biogazu • Polityka i Regulamin • Promowanie zrównoważonej przyszłości • Przyszłe możliwości i zastosowania biogazu • Systemy wsparcia i programy motywacyjne • Sektor Transportu • Wyzwania i możliwości surowców • Odejście od rosyjskiego gazu • Skuteczna optymalizacja instalacji »

Fruit Attraction 2023 bije wszelkie rekordy w swoje 15-lecie

20 wrzesień 2023
Od 3 do 5 października świętuje swoje 15-lecie. Targi, organizowane przez IFEMA MADRID i FEPEX oraz Andaluzja jako region gościnny, odnotowują największy udział w swojej historii – 2000 wystawców z 56 krajów, ponad 64 000 metrów kwadratowych powierzchni i oczekiwaną frekwencję 90 000 profesjonalistów ze 135 Państw. Po raz pierwszy na terenach targowych w Madrycie powstanie 9 hal – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 i 10 »

Pozostało ostatnie 30 dni. Zarezerwuj swoją przestrzeń

19 wrzesień 2023
24. FOOD & KITCHEN 2023 – Międzynarodowa Wystawa Handlowa Żywności i Kuchni to największe wydarzenie handlowe organizowane corocznie w Tanzanii, odbywające się równolegle z Wystawą Handlową Afryki Wschodniej (EAITE). Wystawa przyciąga wystawców z ponad 20 krajów oraz gości z całej Afryki Wschodniej i Środkowej, dając wystawcom doskonałą okazję do poznania kilku krajów jednocześnie. »

World Fresh Forum

18 wrzesień 2023
W ramach Fruit Attraction po raz kolejny odbędzie się World Fresh Forum, podczas którego zaprezentowane zostaną możliwości biznesowe i wyzwania handlowe, jakie istnieją w wyróżnionych w tej edycji krajach, czyli Brazylii, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Forum, organizowane przez ICEX España Exportación e Inversiones, IFEMA MADRID i FEPEX, odbędzie się w trzech sesjach w dniach 18–20 września za pośrednictwem platformy Zoom. »

Foodex Saudi 2023 Riyad —

17 wrzesień 2023
Foodex Saudi to wiodąca wystawa handlu międzynarodowego w Arabii Saudyjskiej w 100% poświęcona branży spożywczej i napojów. Profesjonalni nabywcy z Arabii Saudyjskiej z branży dystrybucji masowej, handlu detalicznego, produkcji i branży hotelarsko-gastronomicznej będą mieli możliwość pozyskiwania produktów z ponad 50 krajów i handlu z wystawcami prezentującymi szeroką gamę globalnej oferty produktów i rozwiązań w zakresie żywności i napojów »

Food and Hospitality Oman 2023 - innowacje, zrównoważony rozwój i doskonałość

15 wrzesień 2023
Uznając efekt mnożnikowy, jaki sektor spożywczy i hotelarsko-gastronomiczny wywiera na przemysł turystyczny oraz rolę, jaką odgrywa on we wspieraniu wzrostu gospodarczego, Sułtanat Omanu jest gotowy gościć Food and Hospitality Oman (FHO), największe międzynarodowe wydarzenie biznesowe w Omanie poświęcone branży gastronomicznej i hotelarskiej sektory. »
Partnerzy