Przyszłość pod znakiem automatyzacji. Element Logic na targach LogiMAT 2023

25 maj 2023
Pod koniec kwietnia w Stuttgarcie odbyły się największe w Europie intralogistyczne targi. LogiMAT 2023 zgromadził wystawców z 39 krajów. Również pierwszy raz w swojej historii wydarzenie przyciągnęło tak wielu odwiedzających. Podczas międzynarodowej imprezy nie mogło zabraknąć firmy Element Logic, która zaprezentowała swoje flagowe rozwiązania. Wykorzystanie AutoStore to zarówno wdrożenie rozwiązań w zakresie automatyzacji magazynu, jak i najszybszy system realizacji zamówień na metr kwadratowy na rynku. »

Rekordowa liczba odwiedzających

23 maj 2023
Między 25 a 27 kwietnia 2023 r. w Niemczech zorganizowano największe w Europie Targi LogiMAT, czyli Międzynarodowe Targi Specjalistyczne dotyczące rozwiązań intralogistycznych i zarządzania procesami w branży TSL. Trzydniowe targi zgromadziły łącznie ponad 60 tys. odwiedzających w centrum kongresowym Messe Stuttgart, przewyższając nawet liczby sprzed okresu pandemicznego. Dopisali również wystawcy, którzy wypełnili wszystkie dziesięć hal wystawienniczych kompleksu w niemieckim Stuttgarcie – łącznie swoje usługi przedstawiło ponad 1500 wystawców. »

Jak nowoczesne rozwiązania w zakresie sortowania, sortowania i pakowania zwiększają konkurencyjność pakowalni pomidorów

18 maj 2023
Pomidory to jedno z błogosławieństw życia. Dla hodowców pomidory dają wysokie plony i są bardzo poszukiwane. Dla konsumentów pomidory są pełne zdrowych przeciwutleniaczy, składników odżywczych i witamin. Dla producentów przetworzonej żywności pomidory dodają koloru, smaku i naturalnej dobroci sokom, pastom, przecierom, sosom i ketchupowi. A w przypadku linii przetwórstwa spożywczego pomidory stanowią rosnące źródło dochodów. Ale po policzeniu błogosławieństw zatrzymajmy się na chwilę, aby sprawdzić rzeczywistość. »

Kongres i webinarium "Inwestycje i rozwój przemysłu w Azji Centralnej" – budowa i modernizacja zakładów

17 maj 2023
Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-6 września 2023 r. w Taszkiencie w Uzbekistanie. Najważniejsze punkty w programie Kongresu: • Ponad 150 menedżerów wyższego szczebla największych firm z branży cementowej spotka się na jednej platformie, aby omówić najpilniejsze kwestie w branży, • Ponad 20 raportów z unikalnymi informacjami od kadry kierowniczej kluczowych firm w branży • Ponad 15 największych projektów liderów branży z Uzbekistanu, Kazachstanu, Tadżykistanu, Kirgistanu. Prezentacja etapów rozwoju największych projektów inwestycyjnych »

ICBS 2023 - Największe wydarzenie dla branży kawiarnianej w KL

17 maj 2023
ICBS otworzy swoje drzwi już za niecały tydzień w Centrum Kongresowym w Kuala Lumpur. Show będzie trwać przez 3 dni, a zabawa i emocje będą trwać non stop. Wcześniejsza rejestracjia umożliwia łatwy dostęp do programu targów. Po wstępnej rejestracji jako gość branżowy uzyskacie Państwo również dostęp do platformy ICBS 2023 Business Matching Platform, na której można przeglądać bogatą ofertę produktów i innowacje oferowane przez wystawców. Zarejestruj się i zaplanuj spotkania z wystawcami już teraz. »

Food & Drinks Malaysia by SIAL, 4-6 czerwca 2023 | MITEC Kuala Lumpur, Malaysia

16 maj 2023
Food & Drinks Malaysia by SIAL ma szanse stać się wiodącą wystawą żywności i napojów w Malezji i całym regionie - zapewniając ukierunkowaną platformę dla branży w kierunku wejścia na rynek do bramy azjatyckiej stolicy żywności - Malezji. Premiera SIAL bada możliwości w sektorach żywności i napojów, owoców morza i rybołówstwa, żywności halal oraz technologii żywności i napojów. Platforma handlowa oferuje wyjątkowe doświadczenie w zakresie spotkań, tworzenia nowych sieci biznesowych z powiązanymi firmami i usługami oraz uczenia się poprzez dostosowane sesje oparte na wiedzy »

Freshfel Europe ostrzega KE przed daleko idącymi skutkami proponowanych norm handlowych dla przemysłu krojonych owoców i warzyw

12 maj 2023
Projekt jest obecnie przedmiotem konsultacji społecznych z zainteresowanymi stronami. Sektor wzywa Komisję Europejską do wycofania lub zmiany określonych części jej projektu wniosku, które wpłyną na konkurencyjność, podniosą ceny i wpłyną na konsumpcję świeżych produktów wygodnych w użyciu. Projekt rozporządzenia w sprawie norm handlowych ma być spójny z celami strategii „od pola do stołu”, czyli zapisami dotyczącymi zwiększenia informacji dla konsumentów i ograniczenia marnotrawienia żywności. »

Międzynarodowe Dni Borówki - rosnąca konsumpcja i całoroczna dostępność produktów

12 maj 2023
Owoce jagodowe zajęły centralne miejsce na Macfrut - Fruit & Veg Professional Show, trzydniowych międzynarodowych targach sektora świeżych produktów, które odbyły się w Rimini Expo Centre z wypełnionymi po brzegi halami. Dużą część Międzynarodowych Dni Borówki poświęcono globalnym graczom, reprezentowanym przez wiodące firmy z głównych światowych obszarów produkcji i marketingu. Na całym świecie jagodowe mają wiele mocnych stron, »

Rekordowa edycja Macfruta dobiega końca

10 maj 2023
Macfrut 2023 kończy się rekordową frekwencją. Podczas trzydniowych targów hale Rimini Expo Center były wypełnione po brzegi: łącznie odwiedziło je 49 700 osób, o 29% więcej niż w ubiegłym roku. Tegoroczna 40. edycja będzie niezapomniana dzięki wybitnym gościom, wysoce wyspecjalizowanej ofercie oraz większej liczbie międzynarodowych wystawców i zwiedzających. "Macfrut pokazuje, do czego zdolny jest przemysł owocowo-warzywny, gdy łączy się, by pracować nad wspólnym celem"- Renzo Piraccini, prezes Macfrut. »
Partnerzy