Targi Fruit Logistica były bardziej międzynarodowe niż kiedykolwiek

13 luty 2024
„FRUIT LOGISTICA reprezentuje całą linię produkcyjną. Dzięki temu możemy spotkać się z obecnymi klientami, którzy już pracują z naszymi produktami. Inni poznają nas na targach i znajdują odpowiednie rozwiązania dla swojej firmy. Chętnie wrócimy za rok z większe stoisko, aby lepiej zaspokoić popyt.” — Don van Haeff, doradca ds. sprzedaży, Light4Food. FRUIT LOGISTICA 2024 przyciągnęła wystawców z 94 krajów i gości branżowych z ponad 145 krajów. »

Pomyślne wyniki tegorocznej edycji FRUIT LOGISTICA na wymagającym rynku globalnym

12 luty 2024
Wiodące na świecie targi branży owocowo-warzywnej, które odbyły się w dniach 7-9 lutego, odnotowały wzrost liczby zwiedzających, wystawców i powierzchni wystawienniczej. Targi miały także bardziej międzynarodowy charakter niż kiedykolwiek. FRUIT LOGISTICA pozostaje sercem branży owocowo-warzywnej: w targach wzięło udział ponad 66 000 odwiedzających, ponad 24 000 pracowników wystawców i 450 przedstawicieli mediów. Swoje innowacje zaprezentowało 2770 wystawców. »

Moldovan Fruits celebruje swój triumf na targach Fruit Logistica 2024

8 luty 2024
Rok 2023 był udany dla mołdawskich owoców. Wiśnie, śliwki, winogrona i jabłka produkowane w Mołdawii trafiały do coraz większej liczby konsumentów w Unii Europejskiej oraz na tak odległych rynkach, jak kraje Zatoki Perskiej i regiony Azji. Mołdawscy producenci dostosowali swoje technologie produkcji i pozbiórów, zapewniając produkty wysokiej jakości i bezpieczne. »

Nowe technologie genetyczne i rozwiązania w zakresie cyfrowych sadów w centrum uwagi

8 luty 2024
W dniach 21 i 22 listopada 2024 w Fiera Bolzano podczas targów Interpoma odbędzie się Kongres Interpoma. Kongres to jedyne tego typu międzynarodowe wydarzenie poświęcone jabłkom i najnowocześniejszym innowacjom w branży. Nadzoruje go Walter Guerra, szef Grupy Roboczej ds. Uprawy Owoców w Centrum Doświadczalnym w Laimburgu od 2005 r., a od 2021 r. wicedyrektor Centrum. »

Otwartość i różnorodność

7 luty 2024
Wystawa zdjęć zatytułowana Oblicza świeżych produktów w hali 27 przedstawia decydentów w branży świeżych produktów i zawiera fotorelację dla gości branżowych FRUIT LOGISTICA. Pomysł na niezwykły projekt fotograficzny zatytułowany Faces of Fresh Produce zrodził się podczas targów FRUIT LOGISTICA 2020 i ASIA FRUIT LOGISTICA 2020. Na międzynarodowych targach owoców i warzyw Yves Salmon oraz pomysłodawca projektu Chris White, dyrektor zarządzający Fruitnetmedia International »

FRUIT LOGISTICA już działa! 10 wskazówek dotyczących wizyty

7 luty 2024
Codzienna aktualizacja zawiera liczne wskazówki dotyczące zwiedzania targów, fascynujące spostrzeżenia na temat tego, co myślą czołowe postacie w branży. Niezależnie od tego, czy chodzi o bezpłatną poranną kawę, czy o sprytne wskazówki – ten krótki przewodnik sprawi, że Twoja wizyta w FRUIT LOGISTICA będzie sukcesem. Nie przegap niczego ważnego: w naszym przeglądzie programów znajdziesz wszystkie formaty wydarzeń, przemówienia, fora i dyskusje panelowe. »

FRUIT LOGISTICA przyciąga czołowych ludzi z branży z całego świata

6 luty 2024
FRUIT LOGISTICA, wiodące na świecie targi handlu owocami i warzywami oraz puls światowego biznesu świeżych produktów, powracają do Berlina z kolejną rekordową edycją. W dniach od 7 do 9 lutego 2024 r. kupujący i odwiedzający branże z ponad 140 krajów znajdą w 26 halach targowych ponad 2770 wystawców z 94 krajów i wszystkich kontynentów, w porównaniu z 2610 wystawców w 2023 r. Targi FRUIT LOGISTICA 2024 odbędą się w Berlinie od jutra do piątku. »

Giga® powraca i dzieli się sukcesem

6 luty 2024
Giga®, potężne jabłko w asortymencie VOG – domu jabłek, triumfalnie powróciło na rynki, aby podzielić się swoim mocnym smakiem oraz bogatymi tropikalnymi i owocowymi aromatami ze sprzedawcami detalicznymi i konsumentami. W tym roku zbiory wyniosły 9700 ton w przypadku produkcji integrowanej i 300 ton w przypadku produkcji organicznej – ponad dwukrotnie więcej niż w poprzednim sezonie – Giga® by Marlene® ma na celu zgromadzenie rosnącej publiczności we Włoszech i Europie. »

Abu Dhabi International Food Exhibition (ADIFE) 26-28 listopada

5 luty 2024
DZIESIĘĆ najlepszych powodów, dla których nie można przegapić tego spersonalizowanego wydarzenia. Międzynarodowa Wystawa Żywności w Abu Zabi (ADIFE) wyróżnia się jako dostosowane do indywidualnych potrzeb wydarzenie handlowe w branży F&B, zapewniające wyjątkową platformę do interakcji z kluczowymi decydentami zarówno w sektorze korporacyjnym, jak i rządowym. »
Partnerzy