Popyt na jabłka Kissabel nadal przewyższa podaż

4 marzec 2021
Dostawcy zgłaszają duże zainteresowanie handlowe i przewidują świetlaną przyszłość dla marki. Kissabel®, innowacyjna seria odmian jabłek o czerwonym lub różowym miąższu, oferuje coraz większej liczbie europejskich nabywców ogromną szansę na zwiększenie sprzedaży. Jest to pogląd podzielany przez niektórych wiodących dostawców na kontynencie, którzy obecnie zgłaszają poziomy popytu komercyjnego znacznie przekraczające dostępną podaż. »

21Food Online Expo, trzecia sesja (Azja), uroczyste otwarcie 1 marca

1 marzec 2021
W celu promowania wizerunku marki korporacyjnej, poszerzenia światowego rynku handlu zagranicznego żywnością i pozyskania zamówień, 1 marca o godzinie 11:00 otwarto trzecią sesję (Azja) 21Food Online Expo (Azja), której gospodarzem była wystawa 21Food i Topservice. Od 1 marca do 5 marca krajowe i zagraniczne firmy produkujące wysokiej jakości żywność i składniki żywności gromadziły się, aby zaprezentować swoją ofertę produktową w formie nowego trybu wystawienniczego, takiego jak stoiska online, transmisje wideo na żywo. »

Ciągłe monitorowanie wciornastków i mączlików

26 luty 2021
Mączliki i wciornastki to szeroko rozpowszechnione główne szkodniki rolnicze różnych roślin warzywnych, ozdobnych i upraw polowych. Najważniejsze gatunki to mączlik ze słodkich ziemniaków Bemisia tabaci, wciornastek Thribs tabaci i wciornastek zachodni Frankliniella occidentalis. Te szkodniki, zdolne do powodowania rozległych szkód, mogą żerować bezpośrednio na roślinach, obniżając jakość produkcji, wydzielać spadzię, w której rozwijają się pleśnie i przenosić wirusy. »

WAPA przedstawia roczną prognozę produkcji na półkuli południowej

25 luty 2021
WAPA opublikowała prognozę produkcji jabłek i gruszek na półkuli południowej na nadchodzący sezon. Zgodnie z prognozą, która konsoliduje dane z Argentyny, Australii, Brazylii, Chile, Nowej Zelandii i RPA, szacuje się, że produkcja jabłek wzrośnie o 6% w 2021 r. w porównaniu z rokiem poprzednim, a produkcja gruszek ma się ustabilizować. »

100 milionów jabłek z nowym wizerunkiem Marlene®

24 luty 2021
W Międzynarodowym Roku Owoców i Warzyw ponad 100 milionów jabłek wniesie kolor do sklepów spożywczych na całym świecie dzięki nowemu wyglądowi Marlene®. Po zakończeniu konkursu cyfrowego zorganizowanego przez VOG Consortium z okazji 25. urodzin jabłka z Południowego Tyrolu nadszedł czas, aby zwycięskie dzieło artystki Francesca Cito zadebiutowało na rynku. »

Dlaczego warto wziąć udział w SIAL INDIA?

21 luty 2021
Gospodarka Indii jest na dobrej drodze, aby stać się trzecią co do wielkości gospodarką świata do 2025 roku. Rynek importowanej żywności wzrósł o prawie 68% od 2014 roku w tempie 9% rocznie. Rosnące dochody do dyspozycji, urbanizacja i zmiany społeczne spowodowały wzrost wydatków konsumenckich, a do 2025 r. oczekuje się, że klasa średnia liczyć będzie 300 milionów ludzi. »

WorldFood Poland - biznesowe targi poświęcone sektorowi spożywczemu

20 luty 2021
WorldFood Poland Digital Expo to odpowiedź na aktualną sytuację epidemiczną w Polsce jako alternatywa dla targów stacjonarnych. Jest to jedyne takie rozwiązanie na rynku dla branży spożywczej, aby w bezpieczny sposób wziąć udział w wydarzeniu biznesowym, prezentując swoje usługi i produkty na wirtualnym stoisku. Specjalnie do tego przygotowana platforma umożliwia zorganizowanie spotkań online dla osób związanych z branżą, handlem hurtowym i detalicznym oraz sektorem HoReCa. »

BASF rozszerza swoje portfolio sałat o bardziej odporne odmiany

19 luty 2021
W dniach od 15 do 19 lutego BASF organizuje nową imprezę Demo Field Saltuce & Spinach w swoim zakładzie na La Palma w Cartagenie (Murcia), aby zaprezentować swoje nowe odmiany i koncepcje w różnych rodzajach sałaty i szpinaku. Przestrzegając rygorystycznych zasad higieny i bezpieczeństwa, kierownicy techniczni i handlowi będą dostępni, aby przeprowadzić spersonalizowane wycieczki z klientami, a także zorganizować wirtualne spotkania na życzenie. »

MLEKOVITA umacnia stosunki gospodarcze z Kazachstanem

18 luty 2021
Podczas spotkania w centrali Grupy MLEKOVITA w obecności Radcy Ambasady Kazachstanu w Polsce podpisano Memorandum o Porozumieniu pomiędzy MLEKOVITĄ a kazachską Spółką Krajową, dotyczące inwestycji w Kazachstanie na rzecz organizacji produkcji mleka i produktów mleczarskich. W ramach realizacji strony uzgodniły wymianę informacji na temat nowych obiecujących obszarów wzajemnej współpracy oraz wymianę informacji na temat osiągnięć w ramach wspólnych działań. »
Partnerzy