AGROTECH z nowym rekordem

24 marzec 2017
Największe w Polsce targi techniki rolniczej organizowane w halach – 23. Targi AGROTECH w Targach Kielce oraz towarzysząca im 17. wystawa LAS-EXPO, zakończyły się rekordem liczby zwiedzających. Od 17 do 19 marca odwiedziło je 71 250 osób! Swoje nowości zaprezentowało 700 wystawców targów techniki rolniczej oraz 50 wystawców branży leśnej – na obu wystawach reprezentowanych było 20 krajów świata. »

Porcja branżowej wiedzy na EuroGastro i WorldHotel

22 marzec 2017
Świetna okazja, by dowiedzieć się więcej o zarządzaniu biznesem gastronomicznym i hotelowym. Duży wybór szkoleń i warsztatów czeka na tych, którzy odwiedzą 21. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro oraz 10. Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel w dniach 5-7 kwietnia w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. »

4. FUTURE PRIVATE LABELS skupione na innowacjach

15 marzec 2017
Najbliższa edycja programu FUTURE PRIVATE LABELS 2017 w Targach Kielce przebiegać będzie pod hasłem innowacji, realizowanych przez właścicieli marek własnych, na poziomie produktów i nowoczesnych narzędzi strategicznych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-26 października. Łączy targi producentów marek własnych, konferencję pełną ekspertów, także tych zagranicznych, oraz szkolenia i konkurs na opakowanie. »

WorldFood Warsaw zaprasza Branżę gastronomiczną!

14 marzec 2017
Podczas kolejnej edycji targów WorldFood Warsaw czeka na Państwa wiele nowości produktowych, szeroka oferta polskich i zagranicznych firm, możliwość spotkań biznesowych z producentami i dystrybutorami żywności i napojów oraz panele dyskusyjne prowadzone przez ekspertów. Organizatorzy WorldFood Warsaw szczególnie zapraszają wszystkich przedstawicieli sektora HoReCa do udziału w wydarzeniu. »

Seminarium „Doing Business in Portugal and Brazil”

13 marzec 2017
Zapraszamy na Seminarium „Doing Business in Portugal and Brazil” organizowane przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) i Honorowy Konsulat Brazylii w Krakowie, podczas którego eksperci szeroko zaprezentują praktyczne i prawne aspekty prowadzenia działalności na terenie Portugalii i Brazylii. Wydarzenie odbędzie się 28 marca 2017 r. w Sali Senackiej Krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Rakowickiej 27. »

FRUIT ATTRACTION 2017 - Wolne miejsca czekają

10 marzec 2017
Międzynarodowe targi owocowo-warzywne Fruit Attraction 2017 to miejsce, w którym można połączyć potrzeby sektora świeżych produktów: 1.500 bezpośrednich wystawców, 45.000 m2 oferty warzywno-owocowej, 60.000 specjalistów ze 110 krajów. Zapraszamy do udziału w targach. 5 kwietnia – ostateczna data, by wziąć udział w priorytetowym spotkaniu w sprawie wyboru lokalizacji stanowisk. »
Partnerzy