Transport produktów spożywczych nie tylko dla transportowców

19 czerwiec 2017
Choć z pozoru może się wydawać, że targi transportowo-logistyczne nie są wydarzeniem powiązanym z branżą spożywczą – nic bardziej mylnego. TransPoland Translogistica to targi dedykowane właścicielom ładunków (producentom, dystrybutorom), poszukującym rozwiązań w zakresie transportu i logistyki, wydarzenie to jest idealnym miejscem do znalezienia przewoźnika dla swojego ładunku. »

AMBRA S.A. inwestuje w zakład produkcyjny

5 czerwiec 2017
Ponad 2 mln zł zainwestowała AMBRA S.A. w zakład produkcyjny w Biłgoraju na Lubelszczyźnie. Dzięki nowym technologiom może produkować cydr niefiltrowany i wyznaczać nowy standard polskiego cydru naturalnego. - Cydr stanął w cieniu różnorodności piw regionalnych, rzemieślniczych. W tym roku spróbujemy dać temu odpór i zaproponować konsumentowi to, czego szuka, czyli naturalności, regionalności, autentyczności - podkreśla Robert Ogór. »

Sukces pierwszego Festiwalu Wódki i Zakąski

26 maj 2017
W dniach 19-20 maja 2017 r. blisko 4 tys. gości odwiedziło Festiwal Wódki i Zakąski w warszawskiej Fortecy. W charakterze prowadzącego imprezę wystąpił - Robert Makłowicz. Festiwal był pierwszym tego rodzaju świętem wódki i zakąsek w Polsce i na świecie. Blisko 40 producentów alkoholi z Polski i świata prezentowało zarówno niszowe, jak i doskonale znane i cenione specjały. »

Liugong Dressta Machinery przenosi swoją siedzibę z Holandii do Polski.

25 maj 2017
Firma LiuGong globalny producent ciężkiego sprzętu budowlanego przenosi swoje Centrum Dystrybucji z Holandii do Stalowej Woli, przygotowania do przeniesienia magazynu części zamiennych są na ukończeniu. Dzięki tej operacji, stanie się ona Centrum Dystrybucji części zamiennych do maszyn budowlanych oraz wózków widłowych marki LiuGong na całą Europę. »

Manipulacje dotyczą co 3 ciężarówki

23 maj 2017
30-35 proc. samochodów ciężarowych podlega manipulacjom – tak szacuje Komisja Europejska. To oznacza, że w co trzecim pojeździe dochodzi do oszustw dotyczących rejestrowania czasu pracy oraz odpoczynku. Kierowcy najczęściej stosują tzw. jazdę bez obowiązkowej karty, nielegalne używanie kart innych pracowników czy też korzystają z magnesu, który zakłóca działanie impulsatora tachografu. »

Festiwal Wódki i Zakąski

20 maj 2017
Dziś rozpoczyna się pierwszy w Polsce Festiwal Wódki i Zakąski w warszawskiej Fortecy. To dwudniowy piknik, w którym wezmą udział najbardziej uznani producenci alkoholi z Polski i świata, prezentując swoje najlepsze produkty w kategoriach wódek, nalewek, miodów pitnych i likierów. Festiwal Wódki i Zakąski to dwudniowe wydarzenie, które ma na celu pokazanie, że Polska ma mocną pozycję na tle innych narodowych kultur kulinarnych i gorzelniczych. »
Partnerzy