4. FUTURE PRIVATE LABELS skupione na innowacjach

15 marzec 2017
Najbliższa edycja programu FUTURE PRIVATE LABELS 2017 w Targach Kielce przebiegać będzie pod hasłem innowacji, realizowanych przez właścicieli marek własnych, na poziomie produktów i nowoczesnych narzędzi strategicznych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-26 października. Łączy targi producentów marek własnych, konferencję pełną ekspertów, także tych zagranicznych, oraz szkolenia i konkurs na opakowanie. »

WorldFood Warsaw zaprasza Branżę gastronomiczną!

14 marzec 2017
Podczas kolejnej edycji targów WorldFood Warsaw czeka na Państwa wiele nowości produktowych, szeroka oferta polskich i zagranicznych firm, możliwość spotkań biznesowych z producentami i dystrybutorami żywności i napojów oraz panele dyskusyjne prowadzone przez ekspertów. Organizatorzy WorldFood Warsaw szczególnie zapraszają wszystkich przedstawicieli sektora HoReCa do udziału w wydarzeniu. »

Seminarium „Doing Business in Portugal and Brazil”

13 marzec 2017
Zapraszamy na Seminarium „Doing Business in Portugal and Brazil” organizowane przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) i Honorowy Konsulat Brazylii w Krakowie, podczas którego eksperci szeroko zaprezentują praktyczne i prawne aspekty prowadzenia działalności na terenie Portugalii i Brazylii. Wydarzenie odbędzie się 28 marca 2017 r. w Sali Senackiej Krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Rakowickiej 27. »

FRUIT ATTRACTION 2017 - Wolne miejsca czekają

10 marzec 2017
Międzynarodowe targi owocowo-warzywne Fruit Attraction 2017 to miejsce, w którym można połączyć potrzeby sektora świeżych produktów: 1.500 bezpośrednich wystawców, 45.000 m2 oferty warzywno-owocowej, 60.000 specjalistów ze 110 krajów. Zapraszamy do udziału w targach. 5 kwietnia – ostateczna data, by wziąć udział w priorytetowym spotkaniu w sprawie wyboru lokalizacji stanowisk. »

Kuchnia od kuchni - czyli jak dobrze się urządzić

9 marzec 2017
Zaplecze kuchenne to centrum dowodzenia lokalu gastronomicznego. Współczesna restauracja to nie tylko dobry kucharz, ale i profesjonalny sprzęt z innowacyjnymi funkcjonalnościami. Robert Sowa oraz Jerzy Pasikowski, mistrzowie sztuki kulinarnej, którzy będą obecni podczas najbliższych Targów EuroGastro 2017, zdradzili jak stworzyć wygodną kuchnię, która ułatwi przygotowanie wyjątkowych potraw. »

Cała branża spożywcza w stolicy - WorldFood zaprasza

6 marzec 2017
Już 11-13 kwietnia w stolicy, po raz czwarty, odbędą się targi WorldFood Warsaw, najbardziej dynamicznie rozwijające się wydarzenie biznesowe dedykowane branży spożywczej. To ostatni moment na zgłoszenie swojego udziału w roli wystawcy i obecności razem z innymi uczestnikami branży podczas tego wydarzenia. W tym roku atrakcją targową będzie pawilon włoski Bellavita, w którym odbędą się warsztaty kulinarne. »
Partnerzy